Hem elektrikli hem de gaz yakıtlı endüstriyel fırınlar üretiminde VESTA adı ile dünyanın önde gelen markaları arasında yer alan firmamız, sıcaklık dağılımında yakaladığı homojenlik, enerji tüketimindeki başarısı ve gazlı fırınlarında ulaştığı düşük emisyon değerleri ile rakiplerinden bir adım öne çıkmaktadır.

Kurulduğumuz tarihten günümüze seramik ve cam sanayiinde kazandığımız deneyimle; aralarında atmosfer kontrolünün de olduğu hassas ısıl işlem teknolojilerinin uygulandığı metal sanayinden savunma sanayine kadar pek çok farklı alanda hizmet vermekteyiz. Yüksek sıcaklık fırınlarımız, yönetim politikamız gereği, kaliteden hiç bir koşulda ödün vermeden imal edilmektedir.

İşletme ekonomisi, çalışma emniyeti, bakım-onarım ihtiyaçları ve çevre koruma önlemleri ön planda tutularak üretilen kamara tipi ve tünel tipi fırınlarımız, uzman personelimiz tarafından yerinde montajı tamamlanarak devreye alınmaktadır.

Gerek standard katalog ürünlerimiz; gerekse kullanıcı ihtiyaçlarına göre oluşturulan alternatif çözümlerimiz, yüksek sıcaklık fırınları imalatında 40 yılı aşkın birikimimiz ve teknolojinin güncel imkanları ile sürekli olarak geliştirilmektedir.

Daha Detaylı Bilgi İçin : www.vesta.com.tr